23 luty 2024

Spotkanie z przedsiębiorcami w Urzędzie Gminy

W dniu 21.02.2024 r. w sali konferencyjnej naszego urzędu odbyło się spotkanie konsultacyjne Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej dla przedsiębiorców planujących inwestycje  w gminie, ale również dla tych, którzy już mają swoje zakłady na terenie gminy i chcą się rozwijać.

Gości przywitał oraz przedstawił działania jakie podejmuje gmina w celu tworzenia nowych terenów inwestycyjnych na naszym terenie - Zastępca Wójta Gminy Tomaszów Mazowiecki Sławomir Bernacki. Eksperci z Departamentu Pozyskiwania i Obsługi Inwestora: Daniel Łuszczyn oraz Karolina Falkenberg przedstawili informacje o przepisach PSI – Polskiej Strefy Inwestycji, a przedstawicielki BGK - Bank Gospodarstwa Krajowego, Pani Beata Janusz Kozłowska i Małgorzata Pluta, przedstawiły przedsiębiorcom najlepsze rozwiązania dla realizacji i rozwoju  ich inwestycji.

Po zakończeniu części oficjalnej spotkania, przedstawiciele SSE i BGK  byli do dyspozycji zaproszonych przedsiębiorców w ramach indywidualnych konsultacji.