15 luty 2024

Nieformalna Grupa Muzyczna BLUESTONES odwiedziła Legionowo

W niedzielę 11.02.2024 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie BLUESTONES – Nieformalna Grupa Muzyczna, założona przez Krzysztofa Jochana, mieszkającego na co dzień w  Niebrowie, Gmina Tomaszów Mazowiecki, zagrała koncert pn.: „Noworoczny Blues”. Pan Krzysztof zaprosił do udziału w koncercie wielu znakomitych gości m.in. Krzysztof Ścieralski i oczywiście wokalistka legendarnych Alibabek – Jolanta Darowna. Koncert był również okazją do uczczenia jubileuszy: 7 lat istnienia Nieformalnej Grupy Muzycznej – BLUESTONES, 9 lat od powstania Galerii na wsi Niebrów – Gmina Tomaszów Mazowiecki oraz 50-lecie pracy artystycznej gitarzysty i wokalisty grupy, Andrzeja Pisarzewskiego.

Kolejny raz, Krzysztof Jochan przygotował bardzo udany koncert bluesowy, podczas którego oczywiście nie zapomniał wspomnieć o Gminie Tomaszów Mazowiecki.

Życzymy kolejnych równie udanych wydarzeń.