24 maj 2020

Nabór dzieci - Wojskowy Klub Sportowy KAWALERIA

W związku z dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży szkoleniem  i doskonaleniem umiejętności gry w piłkę nożną Zarząd Wojskowego Klubu Sportowego „KAWALERIA” informuje, iż przeprowadza nabór dzieci z roczników 2010-2012.

Dzięki uprzejmości władz Gminy Tomaszów Mazowiecki i Dyrekcji szkół, klubowi zostały udostępnione obiekty szkoleniowe.

Treningi będą się odbywać na bazie obiektów: hala w Szkole Podstawowej w Smardzewicach oraz na boisku w m. Twarda.

Treningi będą się odbywać na bazie obiektów: hala w Szkole Podstawowej oraz boisko w m. Wiaderno.

Jeżeli będą chętni w innych rocznikach Zarząd WKS "KAWALERIA" i trenerzy są gotowi do zorganizowania większej ilości grup treningowych.

Wymagania konieczne do spełnienia – pozytywne nastawienie i chęć do gry  w piłkę nożną.

Zapewniamy profesjonalną kadrę, właściwe podejście i metody szkolenia oraz doświadczenie w prowadzeniu grup młodzieżowych.

Ze względu na zbliżający się okres wakacyjny  i obecną sytuację zdrowotną w kraju sprawę prosimy potraktować jako pilną. Zgłoszeń prosimy dokonać do 10.06.2020r. Informacja o ilości chętnych jest niezbędna do prawidłowego rozplanowania terminów treningów.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem

502-213-903