Koncert Noworoczny w Ciebłowicach Dużych

W uroczystość Trzech Króli Zespół Pieśni i Tańca "Ciebłowianie" zaprosił gości oraz mieszkańców Ciebłowic i okolicznych miejscowości na Koncert Noworoczny. W programie wystąpiły dzieci z Przedszkola z Ciebłowic Dużych w przedstawieniu noworocznym oraz Zespół Pieśni i Tańca "Ciebłowianie". Występ zespołu składał się z dwóch części. W pierwszej zaprezentował kolędy i pastorałki, w drugiej części przedstawił piosenki i tańce ludowe.  Na zakończenie p. Katarzyna Małek, Z-ca Wójta Sławomir Bernacki wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Krystyną Pierścińską złożyli zebranym życzenia noworoczne.

17.01.2016 r. zespół, jak co roku wystąpił z koncertem kolęd w Kościele św. Marcina w Białobrzegach, a 6 lutego w Tłusty Czwartek zaśpiewał i zatańczył dla w DOK w Białobrzegach.