07 październik 2019

III Regionalny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich

W niedzielę 6 października 2019 r. w Tomaszowie Mazowiecki w ZSP nr 2 odbył się III Regionalny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Maz oraz Powiatowe Centrum Animacji Społecznej.

Do turnieju zgłosiło się 11 Kół Gospodyń Wiejskich oraz 2 Koła  Gospodyń Miejskich
z terenu powiatu tomaszowskiego i nie tylko.  Gminę Tomaszów Mazowiecki reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich ze Smardzewic w 10 osobowym składzie. Nasza reprezentacja rywalizowały w 6 konkurencjach: kulinarnej, edukacyjnej, modowej, artystycznej, sprawnościowej i teście wiedzy. We wszystkich nasze Panie i Pan wykazali się wiedzą, talentem i umiejętnościami. Bezkonkurencyjne okazały się w teście wiedzy zdobywając pierwsze miejsce. Imprezę uświetniła występami młodzież z Powiatowego Centrum Animacji Społecznej oraz śpiewaczka operowa Izabela Witwicka z Gliwic.