27 styczeń 2018

Gminny Koncert Kolęd i Pastorałek – Wąwał 2018

27 stycznia 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Wąwale odbył się Gminny Koncert Kolęd. Organizatorami tej uroczystości byli: Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki i GKRPA w Tomaszowie Mazowieckim.  Na uroczystość przybyli: z-ca wójta gminy Sławomir Bernacki, przewodnicząca GKRP Maria Robak oraz Elżbieta Węgrzynowska, radny Zygmunt Musiał, sołtys Zbigniew Gacek, pracownicy świetlic i bibliotek, rodzice oraz publiczność. 

W koncercie, który poprowadziła Maja Koniecka, zaśpiewały dzieci reprezentujące świetlice wiejskie i biblioteki z terenu gminy.

Na scenie zaprezentowały się:

Kinga Worach z Wiaderna, Paulina Szewczyk z Komorowa, Maria Kosior z Zawady, Arkadiusz Kozar z Ciebłowic Dużych, Julia Sęk z Łaziska, Olga Bezat z Twardej, Dorota Kurzyk ze Smardzewic, Zuzanna Druszcz ze Swolszewic Małych, Aleksandra Siewierska z Godaszewic, Natalia Bilska z Wąwału, Julia Glicner z Kwiatkówki.  

Za wspaniały koncert i doznania estetyczne wykonawcom podziękowali z-ca wójta gminy Sławomir Bernacki oraz Maria Robak przewodnicząca GKRPA. Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki. Słowa podziękowania skierowane zostały również do p. Edyty Siedleckiej pracownika świetlicy wiejskiej w Wąwale za przygotowanie uroczystości i przemiłe przyjęcie oraz  do p. Michała Zająca, który nagłośnił koncert.

 Po koncercie artyści i publiczność zostali zaproszeni na poczęstunek, który pomogły przygotować panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Wąwale.

Kalendarz