27 czerwiec 2023

Bezpłatne szkolenie dla 15 pszczelarzy z terenu Gminy Tomaszów Maz.

Bezpłatne szkolenie dla 15 pszczelarzy z terenu Gminy Tomaszów Maz. organizowane przez Stowarzyszenie Pszczelarskie Ziemi Kłomnickiej.

Nazwa projektu ,, Pszczelarstwo w rozwoju obszarów wiejskich”.

Grupa docelowa:

– osoby w wieku powyżej 18 lat,

– zamieszkujące tereny wiejskie na terenie województw: łódzkie, śląskie i opolskie (zgodnie z rozumieniem przepisów Kodeksu Cywilnego).

Operacja będzie polegała na przeprowadzeniu spotkań szkoleniowych, w tym 1 dzień szkoleń stacjonarnych oraz 1 dzień przeznaczony na wyjazd studyjny do pasieki, dla 180 osób, zamieszkujących na terenach wiejskich województw: śląskiego, opolskiego i łódzkiego.

Zgłoszenia będą przyjmowane na formularzu stanowiącym załącznik do ogłoszenia.

Należy je złożyć w oryginale w siedzibie Urzędu Gminy Tomaszów Maz. ul. Prez. I. Mościckiego 4, bud. A (sekretariat). Termin złożenia formularza upływa 10 lipca 2023 r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o zakwalifikowaniu grupy i osoby decyduje termin złożenia formularza.

Dodatkowe informacje są podane na na stronie organizatora www.klomnia.pl

Zapraszam do udziału w szkoleniu Z-ca wójta gminy Sławomir Bernacki tel. 44 724-55-73