15 listopad 2021

11 listopada obchodziliśmy 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

W GDK uczciliśmy ją poprzez obejrzenie programu słowno- muzycznego w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Wiadernie, przygotowanego przez Annę Sobierską, Julitę Małek oraz Krzysztofa Cyniaka i odsłuchanie koncertu zespołu El Fuego działającego pod egidą 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie  pod kierunkiem Katarzyny i Piotra Goljatów. Uroczystość poprowadziła Monika Saktura- dyrektor GDK. Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki Franciszek Szmigiel w swoim wystąpieniu nawiązał do historii Polski i podkreślił znaczenie małej ojczyzny i patriotyzmu oraz podziękował wszystkim za liczne przybycie na uroczystość.  

Organizatorami wydarzenia byli:

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki i Gminny Dom Kultury w Wiadernie.

Kalendarz