30 lipiec 2020

Zaproszenie do rejestracji na stronie Polska smakuje

Szanowni Państwo!

 Z upoważnienia Zastępcy Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Pana Marka Sarwy zachęcam do odwiedzenia oraz zarejestrowania się na stronie www.polskasmakuje.pl

Strona ma na celu umożliwienie bezpośredniego dotarcia do szerokiego grona konsumentów nawet najmniejszym Producentom żywności. Jej celem jest propagowanie polskiej żywności wysokiej jakości.

Wyroby Kół Gospodyń Wiejskich nie muszą być certyfikowane, wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć opcję „Bezpośrednio od polskiego rolnika”  a jeżeli posiadają Państwo certyfikaty również można je wskazać.

Ponadto namawiamy do zapoznania się z oznaczeniem PRODUKT POLSKI https://www.gov.pl/web/produktpolski

Jego używanie wiąże się z przestrzeganiem zasad stosowania. Niezbędne informacje znajdziecie Państwo klikając w następujący link https://www.gov.pl/web/produktpolski/informacje-dla-producentow

Rejestracja na stronie jest bezpłatna, daje możliwość promowania polskich produktów, potraw o unikalnych, niepowtarzalnych recepturach.

Warto poświęcić chwilę na rejestrację, dzięki której wytwórcy żywności zyskują bezpłatną reklamę a konsumenci informację gdzie można zaopatrzyć się w żywność najwyższej jakości, regionalną, niepowtarzalną.

Rejestracja zajmuje chwilę, nic nie kosztuje i niesie ze sobą korzyści dla wszystkich.

 

Kalendarz