25 maj 2020

Środki ochrony osobistej dla Gminy Tomaszów Mazowiecki

Przekazanie darowizny w postaci 420 szt. maseczek KN 95 (odpowiednik FPP- 2) oraz 15 szt. kombinezonów jest przykładem solidarnej współpracy w zwalczaniu koronawirusa.

Dziękuję Zarządowi Firmy Joka za przekazane środki ochrony osobistej, które przeznaczone zostaną na potrzeby naszych strażaków ochotników. Jednostki OSP biorą często udział w różnego rodzaju zdarzeniach losowych i każda taka pomoc jest bezcenna. W ich imieniu bardzo dziękuję.

Franciszek Szmigiel

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki