02 styczeń 2018

Spotkanie opłatkowe dla seniorów w Ciebłowicach Dużych

29 grudnia w świetlicy wiejskiej w Ciebłowicach Dużych odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez świetlicową Agnieszkę Jakubiak przy współpracy Stowarzyszenia „Ciebłowice Nowe Horyzonty” oraz p. sołtys Karoliny Żegnałek i radnego Czesława Milczarka. Na spotkanie przybyli seniorzy z Ciebłowic oraz zaproszeni goście: wójt Franciszek Szmigiel, z-ca wójta Franciszek Szmigiel, inspektor ds. kultury Maria Robak. Aby umilić ten wyjątkowy wieczór, członkowie stowarzyszenia przedstawili widowisko pt. „Z kolędom do domu”.  W imieniu zaproszonych gości wójt złożył wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia i rozpoczął tradycyjne łamanie się opłatkiem, po którym wszyscy zostali zaproszeni na wspólny posiłek.