03 czerwiec 2019

III miejsce dla Dziecięcego Zespołu „Mali Smardzewianie” na VI Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Folklorystycznych

W dniu 2 czerwca 2019 r. Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Mali Smardzewianie” uczestniczył w VI Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Folklorystycznych „Pasiaczek”. Na scenie przy Miejskim Domu Kultury, w konkursie wystąpiło 11 grup reprezentujących różne regiony Polski. Poza konkursem prezentowała się także opoczyńska Tramblanka. Zespół „Mali Smardzewianie” w kategorii zespołów dziecięcych zdobył III miejsce. Jest to duży sukces dla początkujących artystów, których do przeglądu  przygotowała choreograf Aleksandra Grad.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.