12 luty 2018

Dzień Kobiet i Dzień Sołtysa

Tegoroczne uroczyste spotkanie z okazji „Dnia Kobiet” i „Dnia Sołtysa” odbyło się w Domu Ludowym w Twardej. Tradycyjnie jak, co roku na zaproszenie wójta przybyły delegacje Kół Gospodyń Wiejskich, Zespołów Ludowych, Sołtysi oraz Radni.  

Zebranych gości na czele z wójtem Franciszkiem Szmiglem, przewodniczącą Rady Gminy Krystyną Pierścińską powitała przewodnicząca KGW p. Marianna Mierzwa wraz  z radnym Sławomirem Wawrzyńczykiem.

Wójt wraz ze swoim zastępcą podziękował wszystkim Paniom i Sołtysom za  pracę na rzecz społeczności lokalnej oraz zaangażowanie i niesłabnącą gotowość do współpracy z Samorządem Gminy Tomaszów Mazowiecki. Panowie skierowali do Pań najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności,  spełnienia marzeń i radości na każdy dzień. W dowód uznania wręczyli listy gratulacyjne i słodkie upominki.  W imieniu OSP w Twardej i własnym życzenia dla Pań  na ręce Przewodniczącej Rady Gminy i Przewodniczącej KGW w Twardej złożył sołtys Sławomir Wawrzyńczyk.

Uroczystość  upłynęła wszystkim w bardzo miłej atmosferze. Za przygotowanie serdeczne podziękowania popłynęły do Pań z Koła Gospodyń Wiejskich
z Twardej.

Kalendarz